herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
Promocja ziemi międzyrzeckiej na targach Tour Salon 2015
21.10.2015

W dniach 15-17 października gmina Międzyrzecza, na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego uczestniczyła w tragach turystycznych Tour Salon Poznań 2015. Jednym z motywów przewodnich promocji Województwa Lubuskiego było hasło „Fortyfikacje i Militaria”, w ramach którego stoisko promował Międzyrzecki Rejon Umocniony-Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie.

Wśród promowanych przez naszą gminę atrakcji nie mogło zabraknąć międzyrzeckiego zamku wraz z Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej im. Alfa Kowalskiego z największą w Europie kolekcją portretu trumiennego.

Podczas targów, stoisko Województwa Lubuskiego otrzymało nagrodę "Złotego Akanta" za najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne podczas targów, którą odebrał wicemarszałek Romuald Gawlik. To jedna z największych konwencji turystycznych w Polsce. Na wyróżnienie złożył się m.in. najlepszy projekt stoiska i sposób jego promocji.

Gośćmi 26. edycji targów były wspaniałe podróżniczki Martyna Wojciechowska oraz Nela Mała Reporterka. Obydwie przyciągnęły rzesze fanów, opowiadały o egzotycznych podróżach i podpisywały swoje książki.

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook