herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
UWAGA - DYŻURY KONSULTACYJNE ZAŁOŻEŃ NOWEJ LSR 30 LISTOPADA 2015 R.!
27.11.2015

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Regionu Obra - Warta!

W dniu 30 listopada 2015 r. pracownicy Biur LGR Obra - Warta będą pełnili dyżury konsultacyjne we wszystkich gminach objętych przygotowywaną Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2016-2023 według następującego harmonogramu:

11.00 - 12.00    Pszczew, Sieraków, Zbąszyń

12.30 - 13.30    Przytoczna, Chrzypsko    
 
14.00 - 15.00    Międzyrzecz, Kwilcz     

15.30 - 16.30    Bledzew, Międzychód
     
17.30 - 18.30    Przytoczna, Miedzichowo    

Dyżury będą się odbywały w salach narad (sesyjnych) w poszczególnych urzędach gmin. 


Na dyżury zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych tematyką zapisów nowej LSR. W ramach spotkań będziemy z Państwem przeprowadzać krótkie wywiady na temat najistotniejszych wg Państwa obszarów tematycznych dla regionu oraz problemów i sposobów ich rozwiązania.
Zapraszamy również tych z Państwa, którzy mają już pomysły na konkretne projekty, co pozwoli nam poznać zapotrzebowanie społeczności.
Zebrane informacje wykorzystamy do przygotowania konkretnych propozycji do analizy SWOT oraz określenia celów ogólnych i szczegółowych.
Na początku grudnia spotkamy się z Państwem ponownie, by zamknąć konsultacje na etapie kryteriów wyboru operacji, wskaźników i projektowanych procedur.
Tymczasem serdecznie zapraszamy do udziału w wywiadach!

Tych z Państwa, którzy z przyczyn obiektywnych nie będą mogli dotrzeć na dyżury, zachęcamy do wypełnienia formularza załączonego poniżej i odesłania go na adrese.walkowska@lgrow.pl

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook