herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
Złoty jubileusz Szkoły Podstawowej nr 3
20.01.2016

Szkoła Podsatwowa Nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Międzyrzeczu w roku szkolnym 2015/2016 świętuje 50-lecie istnienia. W dniu 14 stycznia 2016 r.  odbyły się główne uroczystości jubileuszowe. Pamiątkową tablicę odsłonili Remigiusz Lorenz burmistrz Międzyrzecza, Agnieszka Śnieg zastępca zurmistrza Międzyrzecza, ks. Marek Rogeński SAC, Teresa Kaminiarczyk dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3. Główne uroczystości z okazji złotego jubileuszu odbyły się w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury. W programie artystycznym zarówno uczniowie, jak i absolwenci, a także nauczyciele zaprezentowali zgromadzonym swoje talenty recytatorskie, muzyczne oraz taneczne. Zebrani mieli okazję obejrzeć jubileuszową prezentację. Pokazywała ona zarówno wydarzenia historyczne związane z tą placówką, jak również aktualne uroczystości, które obecnie mają miejsce. Każdy jubileusz to połączenie tradycji z nowoczesnością, doświadczenia z młodością. Przemijają wokół nas ludzie i zdarzenia. Jednak jubileusz 50 - lecia szkoły to okazja, aby przypomnieć sobie najważniejsze fakty. Jubileusz szkoły jest także okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają w pamięci. Uroczystość w MOK była okazją do wyrażenia podziękowań. Dyrektor szkoły podziękowała burmistrzowi za pomyślną współpracę, wspaniałym pedagogom i wszystkim pracownikom, którzy tworzyli historię szkoły i poprzez swoje talenty i zaangażowanie utorowali drogę do dzisiejszych sukcesów.

Burmistrz wraz ze swoim zastępcą wręczyli Teresie Kaminiarczyk - dyrektor szkoły okolicznościowy ryngraf i  pogratulowali wspaniałego jubileuszu. Życzyli wszystkim pracownikm zdrowia i pomyślności, aby praca na rzecz szkoły dostarczała satysfakcji.

Z okazji jubileuszu ukazał się okolicznościowy biuletyn, w którym zostały zawarte informacje zarówno na temat historii, jak i bieżących wydarzeń.

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook