herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
Środki pomocowe
Budowa boiska rekreacyjnego w Bukowcu na działce gruntu nr 83/2 - Gmina Międzyrzecz

„Budowa boiska rekreacyjnego w Bukowcu na działce gruntu nr 83/2 - Gmina Międzyrzecz”.

 

W dniu 16.01.2012 r. podpisano umowę z Samorządem Województwa Lubuskiego o przyznanie pomocy w ramach działania „ODNOWA I ROZWÓJ WSI” objętego PROGRAMEM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2007-2013 na zadanie: „Budowa boiska rekreacyjnego w Bukowcu na działce gruntu nr 83/2 - Gmina Międzyrzecz”.

 

W ramach projektu wykonano wielofunkcyjne boisko, które jest ogólnodostępne, otwarte także po zajęciach lekcyjnych, składa się z boiska do piłki ręcznej, mini futbolu, siatkówki, koszykówki i tenisa ziemnego. Pokryte sztuczną nawierzchnią, ogrodzone, oświetlone, zaopatrzone w sprzęt sportowy umożliwia całoroczne korzystanie przez wszystkich mieszkańców gminy.

 

Realizacja przedsięwzięcia miała na celu poprawę poziomu życia oraz integrację mieszkańców wsi Bukowiec, umożliwia mieszkańcom wspólne, rodzinne spędzanie wolnego czasu podczas zawodów sportowych oraz przy wzajemnej rywalizacji.

 

Całkowita wartosć projektu: 384 796,26 PLN

Koszty kwalifikowalne: 312 842,48 PLN

Kwota dofinansowania: 234 631,86 PLN (jednak nie więcej niż 75% poniesionych kosztów kwalifikowalnych operacji). 

 

  

 

 

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook