herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
Środki pomocowe
Budowa boiska rekreacyjnego w miejscowości Kęszyca Leśna - Gmina Międzyrzecz

„Budowa boiska rekreacyjnego w miejscowości Kęszyca Leśna - Gmina Międzyrzecz”.

 

W dniu 15.12.2011 r. podpisano umowę z Samorządem Województwa Lubuskiego o przyznanie pomocy w ramach działania 413, „Wdrażanie Lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” na obszarze LSR, objętego PROGRAMEM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2007-2013 na zadanie: „Budowa boiska rekreacyjnego w miejscowości Kęszyca Leśna - Gmina Międzyrzecz”.

 

W ramach projektu wykonano wielofunkcyjne boisko, które jest ogólnodostępne, składa się z boiska do piłki ręcznej, mini futbolu, siatkówki, koszykówki i tenisa ziemnego. Pokryte sztuczną nawierzchnią, ogrodzone, oświetlone, zaopatrzone w sprzęt sportowy umożliwia całoroczne korzystanie przez wszystkich mieszkańców gminy.

 

Realizacja przedsięwzięcia miała na celu poprawę poziomu życia oraz integrację mieszkańców wsi Kęszyca Leśna, umożliwia mieszkańcom wspólne, rodzinne spędzanie wolnego czasu podczas zawodów sportowych oraz przy wzajemnej rywalizacji.

 

Całkowita wartosć projektu: 350 797,23 PLN

Koszty kwalifikowalne: 281 700,99 PLN

Kwota dofinansowania: 225 360,00 PLN (jednak nie więcej niż 80% poniesionych kosztów kwalifikowalnych operacji). 

 

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook