herb gminy Miedzyrzecz
Środki pomocowe
Doposażenie sal wiejskich w miejscowościach Kursko i Wyszanowo - Gmina Międzyrzecz

m. Kursko

Doposażenie sali wiejskiej w m. Kursko polegało na zakupie: regału zamykanego z drzwiami przesuwnymi na naczynia, chłodziarki, zestawu nagłaśniającego składającego się z: 4 głośniki, wzmacniacz, 2 mikrofony, odtwarzacz płyt CD, kable, statywy. Celem będzie realizacja Przedsięwzięcia I: Tworzenie centrów kulturalnych na bazie świetlic wiejskich. Małe projekty, w które wpisuje się wyposażenie świetlic i sal wiejskich.

 

m. Wyszanowo

Doposażenie sali wiejskiej w m. Wyszanowo polegało na zakupie: 120 szt. 10 osobowych stołów oraz zakupie 120 szt. krzeseł tapicerowanych. Celem będzie realizacja Przedsięwzięcia I: Tworzenie centrów kulturalnych na bazie świetlic wiejskich. Małe projekty, w które się wpisuje wyposażenie świetlic i sal wiejskich.

 

Głównym celem operacyjnym było podniesienie standardu życia mieszkańców wsi Kursko i Wyszanowo poprzez doposażenie sal wiejskich celem zachowania dziedzictwa kulturowego. Realizacja przedsięwzięcia zapewni realizację celu i spowoduje kontynuację tradycji historycznych miejscowości i regionu. Cel ten jest zgodny z celami określonymi w PROW oraz z Lokalną Strategia Rozwoju Stowarzyszenia "LGD DZIAŁAJ Z NAMI". 

 

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook