herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
Środki pomocowe
Utworzenie placu zabaw przy bulwarze Jana Pawła II w Międzyrzeczu

W ramach proj. wykonano: Dostawę i montaż: zestawu drewnianego, huśtawki podwójnej, karuzeli 4 ramiennej, sprężynowca - siedzisko poczwórne, sprężynowca - siedzisko podwójne, huśtawki wahadłowej, tablicy informacyjnej, karuzeli metalowej, obsadzenie placu zabaw krzewami typu ligustr, dostawę i montaż ławek parkowych, dostawę i montaż koszy na odpadki.

 

Głównym celem operacyjnym było podniesienie standardu życia mieszkańców poprzez utworzenie placu zabaw w Międzyrzeczu. Cel ten jest zgodny z celami określonymi w PROW oraz z Lokalną Strategia Rozwoju Stowarzyszenia "LGD DZIAŁAJ Z NAMI" Przedsięwzięcie II: spotkania integracyjne z udziałem zasobów społeczeństwa rozumiane jako ośrodki zagospodarowania czasu wolnego mieszkańców: place zabaw.

 

Projekt: „UTWORZENIE PLACU ZABAW PRZY BULWARZE JANA PAWŁA II W MIĘDZYRZECZU” jest współfinansowany w ramach działania 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi.

 

     

    

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook