herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
Akademia Młodych Orłów

Miesiąc Akademii Młodych Orłów w Międzyrzeczu

 

Niespełna miesiąc temu swoją działalność zainaugurowała wzorcowa Akademia Piłkarska Polskiego Związku Piłki Nożnej w Międzyrzeczu.  Jak obecnie wygląda? Czy możemy już mówić o małym sukcesie? Dlaczego projekt AMO jest tak wyjątkowy?

Od września w całej Polsce Polski Związek Piłki Nożnej wdraża projekt AMO? bo tak w skrócie nazywamy wzorcową Akademię Piłkarską PZPN. 12 października odbyły się Dni talentu, w trakcie których wyłoniono przyszłych zawodników trenujących w AMO.  Obecnie w treningach bierze udział ponad 85 dzieci w wieku 6-10 lat. W całej Polsce AMO ma być kojarzone z jakością. Podobnie jest z Akademią w Międzyrzeczu. Za wspomnianą jakość odpowiada czwórka trenerów: Radosław Bubniak, Paweł Wójcik, Jerzy Dawidowicz, Dariusz Koban. Wszystkie treningi prowadzone są zgodnie z programem szkoleniowym opracowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.  Każdy z zawodników posiada swój profil sportowy, a jego postępy są na bieżąco monitorowane przez trenerów. Regulamin AMO jest bardzo rygorystyczny i dopuszcza opuszczenie zaledwie 1 treningu w miesiącu. Frekwencje można sprawdzić elektronicznie już w 2 h po każdej jednostce treningowej.  Na zajęciach na 1 trenera przypada 8 zawodników.  Wkrótce również dzieci zostaną ubrane w jednolite stroje partnera technicznego PZPN firmy NIKE.

W ramach przypomnienia Akademia Młodych Orłów jest organem, który daje możliwość dodatkowych treningów dla wszystkich dzieci, niezależnie od przynależności klubowej. Przynależność do Akademii jest całkowicie bezpłatna.   Jedynym turniejem, w którym występuje drużyna AMO jest Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Dzieci uczestniczą również w pojedynkach towarzyskich z innymi Akademiami w kraju, jak również meczach towarzyskich z klubami sportowymi.

W chwili obecnej trwa również nabór do najmłodszej grupy (dzieci z rocznika 2008 i młodsi).  Na wszystkie pytania związane z naborem odpowie koordynator pod nr 516139410 lub mailem amo.miedzyrzecz@pzpn.pl

 

UWAGA:  Dnia 12 listopada (środa)  o godz.  18.oo w Gimnzajum nr 2 ul. Komisji Edukacji Narodowej  1 w Międzyrzeczu (wejście  głównym wejściem do szkoły, obok orlika AMO)  odbędzie się OBOWIĄZKOWE spotkanie organizacyjne dla wszystkich rodziców zawodników AMO.  Poruszane zostaną istotne sprawy dotyczące funkcjonowania Akademii.

 

                                                                                                                                                                                            Lubuski Związek Piłki Nożnej

 


Zakończył się nabór do Akademii Młodych Orłów w Międzyrzeczu. Ponad setka dzieci - chłopców i dziewczynek - wzięło udział w "dniach talentu". Do akademii zakwalifikowało się 82 młodych adeptów futbolu, którzy od j20 października rozpocznęli pierwsze treningi.

W załączniku znajduje się lista zakwalifikowanych dzieci oraz harmonogram treningów obowiązujący przez najbliższy miesiąc.

 

Więcej informacji pod nr. tel.: 516 139 410-koordynator.

 

 
 
Pobierz plik (AMO_o+Ťwiadczenie o stanie zdrowia.pdf)AMO_oświadczenie o stanie zdrowia.pdf
Pobierz plik (Formularz_rejestracyjny_AMO.pdf)Formularz_rejestracyjny_AMO.pdf
Pobierz plik (harmonogram treningow.JPG)harmonogram treningow.JPG
Pobierz plik (Informacja_o_osobie_odbierajacej_dziecko.pdf)Informacja_o_osobie_odbierajacej_dziecko.pdf
Pobierz plik (lista zakwalifikowanych do AMO.doc)lista zakwalifikowanych do AMO.doc
Pobierz plik (Oswiadczenie_rodzica_AMO_wizerunek.pdf)Oswiadczenie_rodzica_AMO_wizerunek.pdf
wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook