herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip

 

Drogi Inwestorze


Mam przyjemność przedstawić ofertę inwestycyjną Międzyrzecza oraz zaprezentować Państwu główne korzyści płynące z zainwestowania w naszym malowniczym mieście. Gmina Międzyrzecz jest idealnym miejscem dla Państwa inwestycji. Międzyrzecz leży w zachodniej Polsce, blisko granicy z Niemcami, 22 km od autostrady A2 Berlin – Warszawa, węzeł w Trzcielu, na krajowej drodze nr 3 Wrocław – Szczecin, 45 km od lotniska w Babimoście.  Dysponujemy terenami dla inwestorów, doskonale nadającymi się pod zabudowę przemysłową oraz przynoszącymi wiele pożytków. Urząd Miejski wykupił teren o powierzchni 46 hektarów, położony na terenie miasta, na którym został utworzony Międzyrzecki Park Przemysłowy. Międzyrzecz posiada dobrze rozwijającą się infrastrukturę oraz sektor usług. Nasze miasto jest idealnie położone na głównych szlakach komunikacyjnych. Warto również wspomnieć, że oferowany teren położony jest bezpośrednio przy nowoczesnej obwodnicy, która jest częścią trasy szybkiego ruchu S3.

 

 
Dodatkowymi, niezaprzeczalnymi atutami naszej gminy są jeziora pierwszej klasy czystości oraz rezerwaty przyrody. Władze lokalne są otwarte na wszelkie inicjatywy gospodarcze i zachęcają inwestorów do lokowania kapitału w Międzyrzeczu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pomożemy Państwu w: nawiązaniu kontaktów z instytucjami lokalnymi oraz samorządami, poszukiwaniu  najodpowiedniejszych kontrahentów oraz dostawców usług, przeglądzie projektów i konsultowaniu ich podczas wykonywania inwestycji, organizowaniu personelu i jego odpowiednim przeszkoleniu. Oferujemy swoją pomoc w rozwiązywaniu wszystkich problemów, które mogą się pojawić. Gwarantujemy, ze wszystkie wymagane pozwolenia zostaną Państwu dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. 

   
Pragnę również wspomnieć, że atuty naszej gminy zostały juz docenione przez inwestorów krajowych i zagranicznych. Mam nadzieję, ze przedstawiona przez nas oferta inwestycyjna przekona Państwa do ulokowania inwestycji w Międzyrzeczu. Gwarantuję, ze Międzyrzecz jest najlepszym miejscem dla Państwa inwestycji.

 

                                                                                                                                                                                                          Burmistrz Międzyrzecza
                                                                                                                                                                                                                Remigiusz Lorenz

 

         

W Międzyrzeckim Parku Przemysłowym pozostała jedna działka do sprzedania, o powierzchni 2,5503 ha. Jest to teren przemysłowy z przeznaczeniem pod zakłady produkcyjne, bazy transportowe, bazy budowlane, składy i magazyny. Do działki prowadzi droga polbrukowa o szerokości 8 m.

           
Atuty:

  • korzystne położenie na szlakach komunikacyjnych drogowych i kolejowych; odległość od autostrady A2 – węzeł w Jordanowie 14 km, przy drodze krajowej nr 3 Wrocław-Szczecin (S3);
  • bezpośrednie położenie przy obwodnicy Międzyrzecza (1,5 km do węzła Międzyrzecz Północ) oraz dróg dojazdowych i dróg wewnętrznych ułatwiających swobodną komunikację samochodową;
  • dostęp do sieci energetycznej, wodnej, ściekowej, gazowej i telekomunikacyjnej;
  • bliskie położenie nowoczesnej oczyszczalni mechaniczno-biologicznej ścieków komunalnych o przepustowości 6 000 m3/dobę;
  • bardzo chłonny lokalny rynek pracy.

 

Międzyrzecki Park Przemysłowy znajduje się w sąsiedztwie istniejących terenów przemysłowych miasta.

 

 

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook