herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
23.10.2015

Pierwszoklasiści  ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Szarych Szeregów  są pełnoprawnymi uczniami. W dniu 20 października w sali kinowej Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To było wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nie mogło zabraknąć burmistrza Remigiusza Lorenza. Przywitał wszystkich małych bohaterów, życzył im wszystkiego co najlepsze, radości ze zdobywania wiedzy i żeby szkoła stała miejscem, gdzie młodzi ludzie będą mogli znaleźć prawdziwą naukę życia. Aby pierwszaki były widoczne na drodze, szczególnie w obecnym jesienno-zimowym czasie, burmistrz wręczył im odblaskowe misie i worki.

Każdy uczeń pasowany był na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Szarych Szeregów specjalnym ołówkiem, przez dyrektor Katarzynę Dymel. W nagrodę pierwszaki otrzymały również pamiątkowe dyplomy, przypinki z logo szkoły i jabłka. Wszystkim obecnych zaprezentował się Samorząd Szkolny, Zespół Muzyki Dawnej „Antiquo More”, Zespół Rytmix oraz maluchy z zespołu Dzieciaki Słodziaki.

wydrukuj
strzalka
strzalka
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Facebook