herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYRZECZA
07.02.2011

Dnia 5.02.2011r. hala widowisko-sportowa stała się areną rozgrywek piłki halowej o Puchar Burmistrza Międzyrzecza. Imprezę uroczyście otworzyła  z-ca burmistrza Agnieszka Olender, która życzyła zawodnikom sportowej rywalizacji. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całego powiatu, które podzielone zostały na dwie grupy po 6 drużyn w każdej. Do strefy medalowej trafiły 4 załogi. Po zaciętym meczu czwarte miejsce zajął Locer, który uległ Czarnym Bledzew. Finał rozstrzygnięty został po serii rzutów karnych na korzyść Offside. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Uniceft.