herb gminy Miedzyrzecz
Logo bip
FINAŁ WOJEWÓDZKI MINIPIŁKI SIATKOWEJ "KINDER + SPORT"
13.05.2013

W dniu 11.05.2013 r. w Nowej Soli odbył się finał wojewódzki minipiłki siatkowej chłopców o Puchar "Kinder + Sport". Do finału awansowały po trzy najlepsze zespoły wyłonione podczas eliminacji, które odbyły się w trzech strefach województwa lubuskiego. Rozgrywki toczyły się w następujących kategoriach wiekowych: „dwójek” – klasy IV, „trójek” – klasy V i „czwórek” – klasy VI. Nasze miasto reprezentowali chłopcy z UKS „Trójka” SP 3 i UKS „Orliki” SP 2. Bardzo dobrze zaprezentował się zespół "trójek" z UKS „Trójka” SP 3, który zajął II miejsce w turnieju i awansował do eliminacji międzywojewódzkich. Zespół „dwójek” z „Trójki” w tym turnieju uplasował się na VIII miejscu, a zespół „czwórek” z UKS „Orliki” SP 2 zajął VI miejsce.

W finale wojewódzkim dziewcząt o Puchar "Kinder + Sport" w Sulechowie 27.04.2013 r. startowały reprezentantki UKS „Trójka” SP 3. Dziewczęta w kategorii „trójek”  zajęły VII miejsce.

Międzyrzecz reprezentowali:

- „dwójki”: Bartosz Kwiatkowski, Bartosz Rej i Kacper Ejchsztat, trener Piotr Szanda,

- „trójki”: Kuba Paczkowski, Mateusz Chojak, Michał Chojak, Kuba Władyka i Michał Kachel, trener Bogusław Kowalik,

- „czwórki” : Dawid Szczepanik, Kamil Grząślewicz, Mikołaj Sztukiecki, Bartosz Antys i Adam Kita, trener Mirosława Szanda,

- „trójki” dziewcząt: Adrianna Klemenczak, Aleksandra Adamek, Julia  Ostrowska i Wiktoria  Przybysz, trener Kinga Forbotko.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników!

Udział wszystkich zespołów w turnieju finałowym finansowany jest z dotacji Gminy Międzyrzecz.